29 września na Zamku w Oświęcimiu odbył się finał Igrzysk Historycznych, do którego zakwalifikowało się dwoje naszych uczniów. Mamy przyjemność ogłosić, że Karol Potocki zajął III miejsce, a Noemi Chwierut zdobyła wyróżnienia w konkursie. Jesteśmy z Was dumni!







