Wizyta w Muzeum Ratusz w Oświęcimiu oraz udział w "Grze o Niepodległą" w tunelach pod Zamkiem były dla naszych czwartoklasistów okazją do poznania barwnej historii miasta od czasów średniowiecza po współczesność.







Wizyta w Muzeum Ratusz w Oświęcimiu oraz udział w "Grze o Niepodległą" w tunelach pod Zamkiem były dla naszych czwartoklasistów okazją do poznania barwnej historii miasta od czasów średniowiecza po współczesność.






