29 września obchodziliśmy w szkole Dzień Chłopaka. Nie zabrakło życzeń i drobnych upominków. Wszystkim Panom - tym młodszym i tym troszkę starszym - przesyłamy serdeczne pozdrowienia!







29 września obchodziliśmy w szkole Dzień Chłopaka. Nie zabrakło życzeń i drobnych upominków. Wszystkim Panom - tym młodszym i tym troszkę starszym - przesyłamy serdeczne pozdrowienia!






